Sold
Lot 67

grote houtvergulde spiegel bekroond door kuif met ranken en rocaille, rustend op gestileerde klauwpootjes, 19e eeuw, h. 117, br. 91
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum