LOT 104
grote mahonie gefineerde empire halvemaan console met marmeren blad waaronder 3 laden, gemerkt: Heddebaut-Labaere, Gent (HDB :LB a GAND), circa 1810, h. 99, br. 144, d. 55
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum