LOT 137

grote vergulde schouwspiegel bekroond door C-voluten en bloemen, met geprofileerde lijst, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 211, br. 120

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum