LOT 137
grote vergulde schouwspiegel bekroond door C-voluten en bloemen, met geprofileerde lijst, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 211, br. 120
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum