keramische vaas, gemerkt Mobach Utrecht, 1e helft 20e eeuw, h. 15,5 cm (A) en glazen spijkerbol, ontwerp A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, h. 9 cm (A)

07 May 2024
Netherlands, Hilversum

07 May 2024
Netherlands, Hilversum