LOT 258
kleine chaise longue bekleed met linnen in vogel en bloem motief, versierd met gestoken voluten en rocailles, rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 81, br. 91, d. 48
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum