LOT 1060
kobaltblauwe porseleinen siervaas met vergulde bokkenpoten en adelaar, Empire-stijl, 19e eeuw en hierbij een kristallen inktpot en porseleinen sculptuur van hond op kussen
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch