LOT 163
laqué tafel met goudbeschilderd decor van ranken en kariatiden, h. 77, bladmaat: 101 x 60 en set van 6 bijpassende stoelen en 2 tabourets, bekleed met zwarte velours, allen 19e eeuw
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum