LOT 1590
lot divers bestaande uit gravures waaronder vesting plattegrond en ophaalbrug, modeprenten, een aquarel van fruitstilleven en een ets: Pont Neuf van Martin Monnickendam
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum