LOT 150

mahonie empire canapé met gestoken ornamenten in vorm van zwanen, leeuwenkoppen en bladmotieven, bekleed met velours en rustend op klauwpoten, circa 1815, h. 106, br. 220, d. 70 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum