mahonie empire commode met geprofileerd natuurstenen blad waaronder 4 laden met fraaie bronzen grepen in de vorm van eekhoorns, geflankeerd door zuilen met verguld bronzen kapitelen, rustend op ronde poten, gemerkt: Heddebaut-Labaere, Gent (HDB=LB a GAND), circa 1810, h. 99, br. 118, d. 59