LOT 12
mahonie empire tafel met rond geprofileerd marmeren blad, rustend op gezwarte balustervormige zuil met driepoot, versierd met verguld bronzen palmetten, 19e eeuw, h. 77, diam. 100
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum