LOT 265

mahonie gefineerd empire halvemaans buffet met marmeren bovenblad, voorzien van 3 laden en stel deuren in het gebogen front, versierd met zuilen in bronzen montuur, gemerkt: HDB=LB a Gand, circa 1820. h. 106, br. 171, d. 69 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum