LOT 170
mahonie gefineerd empire wandkastje met teruglopend front waarin 1 lade en klapdeur met verguld bronzen beslag, geflankeerd door 2 zuilornamenten met verguld brons kapiteel en basement, rustend op taps toelopende poten, circa 1810, h. 87, b. 75, d. 44 cm -scheuren fineer-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum