LOT 122

mahonie gefineerde empire trumeau met rechthoekig marmeren blad, rustend op gebogen pilasters verbonden door plateau, voorzien van spiegelachterwand en verguld beslag, circa 1820, h. 80, br. 80, d. 32 cm

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum