LOT 1181
mahonie gefineerde klepsecretaire met vakverdeling, intarsia en blokrand op taps toelopende poten, Louis XVI, ca. 1780 inclusief armstoel met opgewerkte rug -beschadigd-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch