LOT 16
mahonie gefineerde ladenkastje met 3 laden in het gebogen front, versierd met florae intarsia en rustend op gecanneleerde poten, 18e/19e eeuw, h. 71, br. 65, d. 43 -intarsia met schade-
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum