LOT 30
mahonie gefineerde porseleinkast met gewelfde kap, 2 beglaasde deuren en 3 lades, rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 206, b. 125, d. 40 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum