LOT 1057
mahonie gefineerde theetafel met opklapbare wangen, lade, biesintarsia en messing wielen, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch