LOT 77
mahonie vitrinekast met 3 deuren voorzein van roedeverdeling, versierd met verguld bronzen kariatiden en bladornamenten, gemerkt: Hollandia Pander, circa 1900, h.178, br. 143, d. 46 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum