LOT 76

mahonie vitrinekast met 3 deuren voorzien van roedeverdeling, versierd met gestoken koppen in Egyptische- stijl en geometrisch parelmoer inlegwerk, gemerkt Hollandia Pander, Nieuwe Kunst, circa 1905, h. 178, br. 138, d. 41 cm

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum