LOT 253

mahonie wandkastje in de vorm van een gehalveerde zuil, versierd met cannlures en gestoken elementen, interieur van 2 etagès verbonden door gecanneleerde zuiltjes, 19e eeuw, h. 103, br. 48, d. 28

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum