mahoniehouten hangvitrine met gestoken kuif, toogdeur met facet geslepen glas en lade, 19e eeuw
77 x 44 x 14
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
77 x 44 x 14
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch