LOT 103
massief mahonie armfauteuil versierd met gestoken florale ornamenten en rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 107 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum