(memento mori) Abraham van Santa Clara, De Kapelle der Dooden, of de algemeene Doodenspiegel in welken alle menschen
Description EN
(memento mori) Abraham van Santa Clara, De Kapelle der Dooden, of de algemeene Doodenspiegel in welken alle menschen, van wat staat of rang zy zyn mogen, zich tot hun nut konnen beschouwen: om indagtig te zyn het Memento Mori of Gedenkt te Sterven. Second edition. Amsterdam, Roman de Jonghe, 1741. In-8°. 1blanc, engraved title, (9), 327 numb.pp. Complete with the emblematic copper engravings outside the text.
Orig. full leather binding.
We join:
-Vanden Abeele, Verschillige ongeschiktheit der Zielen. Antwerp, De Roveroy, 1760.
-Philomathi musae iuvenelis. Antwerp, Ex Officina Plantiniana, 1654.
Tot.: 3 ex.
Beschrijving NL
(memento mori) Abraham van Santa Clara, De Kapelle der Dooden, of de algemeene Doodenspiegel in welken alle menschen, van wat staat of rang zy zyn mogen, zich tot hun nut konnen beschouwen: om indagtig te zyn het Memento Mori of Gedenkt te Sterven. Tweede druk. Amsterdam, Roman de Jonghe, 1741. In-8°. 1blanco, gegrav. titel, titel, (9), 327gen.pp. Volledig met de emblematische kopergravuren buiten de tekst.
Orig. volle lederen band.
Bijgevoegd:
-Vanden Abeele, Verschillige ongeschiktheit der Zielen. Antwerpen, De Roveroy, 1760.
-Philomathi musae iuvenelis. Antwerpen, Ex Officina Plantiniana, 1654.
Tot.: 3 ex.
Description FR
(memento mori) Abraham van Santa Clara, De Kapelle der Dooden, of de algemeene Doodenspiegel in welken alle menschen, van wat staat of rang zy zyn mogen, zich tot hun nut konnen beschouwen: om indagtig te zyn het Memento Mori of Gedenkt te Sterven. Deuxième édition. Amsterdam, Roman de Jonghe, 1741. In-8°. 1blanc, titre gravé, (9), 327 pp. Complet avec les gravures emblématiques sur cuivre hors texte.
Reliure orig. en plein cuir.
On y joint:
-Vanden Abeele, Verschillige ongeschiktheit der Zielen. Anvers, De Roveroy, 1760.
-Philomathi musae iuvenelis. Anvers, Ex Officina Plantiniana, 1654.
Tot. : 3 ex.
Description EN
Orig. full leather binding.
We join:
Tot.: 3 ex.
Beschrijving NL
Orig. volle lederen band.
Bijgevoegd:
Tot.: 3 ex.
Description FR
Reliure orig. en plein cuir.
On y joint:
Tot. : 3 ex.