LOT 1132
naar Charles-André van Loo, genaamd Carle van Loo, 18e eeuw, Allegorie van de schilderkunst uitgebeeld door kinderen, olieverf op doek, 89 x 116 cm -gat in doek-
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum