LOT 187
noten armfauteuil versierd met gestoken bladmotieven, kroon gedragen door engene en getorste zuilen William & Mary-periode, 17e eeuw, h. 122 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum