LOT 126
noten en wortelnoten gefineerd tafeltje ingelegd met dambordmotief en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 67, bladmaat: 79 x 39
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum