noten en wortelnoten gefineerde vitrinekast met gebogen kap bekroond door gestoken kuif, 1 beglaasde deur in de bovenkast, 4 laden in de gebogen onderkast, het geheel ingelegd met intarsia van verschillende fijnhoutsoorten en rustend op bracketpoten, 18e eeuw en later, h. 186, br. 82, d. 53 cm

06 May 2024
Netherlands, Hilversum

06 May 2024
Netherlands, Hilversum