noten en wortelnoten gefineerde vitrinekast met gebogen kap bekroond door gestoken kuif, 1 beglaasde deur in de bovenkast, 4 laden in de gebogen onderkast, het geheel ingelegd met intarsia van verschillende fijnhoutsoorten en rustend op bracketpoten, 18e eeuw en later, h. 186, br. 82, d. 53 cm