LOT 2432
notenhouten Napoleon III Bonheur du jour met diverse houtsoorten ingelegd, bloemintarsia in rococostijl, bronzen beslag, 2 deuren en laden in opzet en één met velours ingelegde lade onder, rustend op gebogen poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw
07 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch