LOT 1181
pendule met geëmailleerde wijzerplaat en slagwerk in gezwart houten kast met verguld decor, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch