LOT 1654

plateel vaasje met polychroom floraal decor, gemerkt Zuid-Holland, Gouda, circa 1900, h. 17 cm (A) en aardewerk kom met druipglazuur, gemerkt 'Chinees', jaren '20, diam. 17 (A)

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

28 Sep 2021
Netherlands, Hilversum