LOT 1709
(0001-0350) meubelen en interieur
polychroom porseleinen sculptuur van liggend vrouwelijk naakt op rond basement, vermoedelijk Duitsland, circa 1950, 22,5 cm - achterste hand gerestaureerd-
07 May 2024
Netherlands, Hilversum
07 May 2024
Netherlands, Hilversum