polychroom porseleinen sculptuur van liggend vrouwelijk naakt op rond basement, vermoedelijk Duitsland, circa 1950, 22,5 cm - achterste hand gerestaureerd-

07 May 2024
Netherlands, Hilversum

07 May 2024
Netherlands, Hilversum