LOT 4
rozenhout gefineerde commode met 2 laden en marmweren bovenblad, transition-stijl, 19e eeuw, h. 82, br. 62, d. 42 cm
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum