LOT 8

rozenhout gefineerde secretaire met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep, versierd met intarsia en bronzen beslag, 19 eeuw, h. 92, br. 66, d. 40 cm

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum