LOT 1016

samovaar tafeltje met diverse houtsoorten gefineerd, één lade, messing beslag en rustend op klauwpoten, 18e eeuw

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch