Sold
Lot 57

set van 10 Engelse mahonie stoelen in Chippendale stijl met gestoken ornament in de rug met gestileerde bladmotieven en rocailles, het geheel rustend op klauwpoten, 2e helft 19e eeuw, h. 97 cm
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum