LOT 147
set van 10 eiken stoelen waarvan 2 met armleggers, allen bekroond door gestoken mascarons, rustend op flesvormige poten en bekleed met rode velours, renaissance-stijl, 19e eeuw -herkomst: landgoed Dijnselburg te Huis ter Heide-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum