LOT 149

set van 2 verguld houten en zwart gepolitoerde Louis XIV stoelen bekroond door gestoken ranken en rustend op gebogen poten versierd met goudbeschilderde ranken, verbonden door een kruisregel, 1e helft 18e eeuw

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum