LOT 150
set van 2 verguld houten en zwart gepolitoerde Louis XIV stoelen bekroond door gestoken ranken en rustend op gebogen poten versierd met goudbeschilderde ranken, verbonden door een kruisregel, 1e helft 18e eeuw
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum