LOT 88
set van 4 verguld houten en zwart gepolitoerde Louis XIV stoelen bekroond door gestoken ranken en rustend op gebogen poten versierd met goudbeschilderde ranken, verbonden door een kruisregel, 1e helft 18e eeuw -beschadigingen in vergulding-
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum