LOT 1018
set van 6 Engelse eikenhouten stoelen met gestoken panelen in de rug, houten zitting en rustend op poten verbonden door regel, 2 stoelen met armleggers, 20e eeuw
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch