LOT 156

set van 6 Engelse mahonie biedermeier stoelen,bekleed met licht gele stofen rustend op gedraaide poten, 1 stoel gemerkt: Waring & Gillow Ltd, 19e eeuw (zitting: h.46 cm, br. 48, d. 48 cmhoogte rug: 90 cm)

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum