LOT 1169
set van 6 Hollandse eikenhouten flessenpoot stoelen waarvan 2 met armleggers voorzien van gestoken klauw en bekleed met leder, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch