LOT 224
meubelen en interieur
spiegel in goudbeschilderde geblokde lijst voorzien van gestoken rozetten, 19e eeuw, h. 59, br. 47 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum