staand horloge in mahonie gefineerde kast, voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en uitgerust met bijzonder orgelspeelwerk voor 8 melodieën, 19e eeuw, hoog 284, breed 82, diep 51 cm, compleet met 5 gewichten en slinger -dient te worden gereviseerd en gerestaureerd-
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum