LOT 2665
stel Chinees porseleinen balustervormige dekselvazen met blauw-wit geschilderd decor van servetwerk, bloemenvazen, personen en vogels, 19e eeuw, h. 45 cm - randschilfers en haarlijn -
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum