LOT 2665

stel Chinees porseleinen balustervormige dekselvazen met blauw-wit geschilderd decor van servetwerk, bloemenvazen, personen en vogels, 19e eeuw, h. 45 cm - randschilfers en haarlijn -

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum