LOT 3631
(0001-0350) meubelen en interieur
stel Chinees porseleinen capucijner vazen met polychroom decor van kostbaarheden in cartouches, 19e eeuw, h. 26 cm (1 x A, 1 x chip)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum