LOT 3583
(0001-0350) meubelen en interieur
stel Chinees porseleinen famille verte kalebasvazen met polychroom decor van hoogwaardigheidsbekleders en krijgers, 19e eeuw, h. 36 cm ( 1 x A, 1x kleine haarlijn vanaf halsrand)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum