LOT 3092
stel Chinees porseleinen poure bleu dekselvazen met polychroom decor van vogels en bloemen in bladvormige cartouche, 18e/19e eeuw, h. 67 cm (bodem doorboord en 1 dekselknop gerestaureerd)
30 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
30 Jun 2022
Netherlands, Hilversum