LOT 1052
stel Engelse eikenhouten stoelen met gestoken rugleuning en rustend op poten verbonden door regel, 18e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch